دعای ترک مشروبات الکلی

ساخت وبلاگ
چکیده : خمر و قمار دو عملی است که شیطان به مدد آنها بین انسانها دشمنی و نفاق ایجاد کرده و فسق و فجور را به و... با عنوان : دعای ترک مشروبات الکلی بخوانید :

خمر و قمار دو عملی است که شیطان به مدد آنها بین انسانها دشمنی و نفاق ایجاد کرده و فسق و فجور را به وسیله آنها اشاعه داده و آدمی را از رحمت الهی محروم میکند.

انسانی که طالب عزت و سلامتی خود و خانواده اش میباشد، باید به هیچ روی دور این امور نگردد و از محاسنی که به آن امور میپردازند دوری گزیند.

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایها الناس قد جاءتکم موعظة من ربکم و شفاء لما فی الصدور و هدی و رحمة للمؤمنین یا ایها الذین امنوا انما الخمر المیسر و الا نصاب و الازلام رجس من عمل الشیطان فاجتنبوه لعلکم تفلحون انما یرید الشیطان ان یوقع بینکم العدواة و البغضاء فی الخمر و المسیر و یصدکم عن ذکر الله و عن الصلوة فهل منتهون واما ینزغنک من الشیطان نزع فا ستعذ باللّٰه انه سمیع علیم و قل رب اعوذ بک من همزات الشیاطین و اعوذ بک رب ان یحضرون قل جاء الحق ما یبدی البطل و ما یعید ذلک الفضل من اللّٰه و کفی بالله علیماً و توکل علی اللّٰه و کفی باللّٰه وکیلاً و للّٰه علم السموات و الارض و اللّٰه کل شی قدیر.

نوشتن و حمل آیات فوق، یا شستن آیات با گلاب و خوردن از آن و غسل کردن با آن باعث ترک اعمال میکردد.

3eiedmohammad@gmail.com

 

 


موضوعات مرتبط: دعای ترک مشروبات الکلی
برچسب‌ها: دعای منع مشروب , طریق ترک مشروب , ترک مشروب , مشروب , خمر...
نویسنده : بازدید : 20 تاريخ : يکشنبه 1 مرداد 1396 ساعت: 3:40