حرز ابی دجانه

ساخت وبلاگ
چکیده : حرز ابی دجانه حرز ابی دجانه یکی ازمعروفترین ومجربترین حرز برای دفع اذیت اجنه وشیاطین میباشد. روایت ا... با عنوان : حرز ابی دجانه بخوانید :

حرز ابی دجانه

حرز ابی دجانه یکی ازمعروفترین ومجربترین حرز برای دفع اذیت اجنه وشیاطین میباشد.

روایت است که روزی ابی دجانه یکی از یاران پیامبر بود که او از شیاطین واجنه در عذاب قرار گرفته بودواو شکایت خود رابه پیغمبر رسول خدا(ص)عرض نمود و آن حضرت به حضرت علی فرمودکه این حرز رابرای او بنویسد و ابی دجانه اورادریافت نمود و شب هنگام خواب زیر سر نهاد و خوابید و سپس در نیمه شب فریادی شنید که میگفتند ابی دجانه تو مارا سوزاندی و تا زمانی که این حرز همراه تو باشد ودراین منزل باشید مادیگر به سراغ شما نمی آییم.

فردای صبح آن روز ابی دجانه آمد و گفت:یارسول اللّه ازبرکت این دعا ازشرشیاطین وجنیان راحت شدم و درامان هستم.

از آن زمان به بعد این حرز ابی دجانه مشهورشد و تاکنون که به دست مارسید باید قدر این حرز رابدانیم وآن را گرامی بداریم.

حرز ابی دجانه برای کسانی که بسیار عصبانی میشوند و طبع آنها آتشی میباشد بسیار خوب است و باید همراه خود داشته باشند.

حرز ابی دجانه در هر منزل و مکانی باشد اجنه دیگر به آن منزل نمی آید.

اگر دربین دو نفرجنگ و نزاع باشد هرگاه این حرز را در آب فرو کرده و آب آن را به خورد طرفین یا برروی لباس آنها بپاشید،سریع ساکت و آرام می شوند و این عمل به تجربه رسیده است.

این حرز را باید در روز یکشنبه در ساعت شمس یا در روز پنجشنبه در ساعت مشتری باید نوشت در اول ماه و به مشک و زعفران و گلاب بر روی پوست آهو یا کاغذ سفید نوشته شود.و در اول و در آخر این عمل فاتحه بر روح پیامبر و امیرالمونین و ابی دجانه هدیه نمود و شب جمعه صد صلوات بر روح پیامبر هدیه کنی.

هذا الکتاب من محمد رسول رب العالمین من طرق الدار الی العمار و الزوار الا طارقا یطرق بخیر اما بعد فان لنا و لکم فی الحیوة سعة فان یکن عاقا مو لعاً او فاجراً مقتحماً فهذا کتاب الله ینطق علینا و علیکم بالحق انا کنا نستنسخ ما کنتم تعملون و رسلنا یکتبون ما تمکرون اترکوا صاحب کتابی و بالاسم فلان بنت فلان هذا و انطلقوا الی عبده الاوثان و الی من یزعم ان مع الله الها آخر لا اله الا هو کل شی هالک الا وجهه له الحکم علیه ترجعون حم_لا ینصرون حمعسق تفرقت اعداالله و بلغت حجه الله و لا قوه الا بالله العلی العظیم فسیکفیکهم الله و هو السمیع العلیم

یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله

یا شکیکفی یا قاهرو یا حافظ. 


موضوعات مرتبط: حرز ابی دجانه
برچسب‌ها: دفع جن , جن , جن زده , حرز , ابی دجانه...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 1 مرداد 1396 ساعت: 3:40