عریضه نویسی و گرفتن حاجت

ساخت وبلاگ

عریضه نویسی و گرفتن حاجت

هرگاه اتفاق ناگواری پیش بیاید و یا آنکه مشکل بزرگ و مهمی برای شما یا هرکس پیش بیاید و از حل آن عاجز باشید با اکتفا به یکی از ائمه و نوشتن عریضه؛ عرض حال خود را به پیشگاه امام می کنید و از او درخواست کمک و حل نمودن مشکل خود به اذن خدا می کنید.وبعد از مدتی شما متوجه جواب عریضه خودتان می شوید و این عمل را باید با اعتقاد کامل انجام دهید.

و بعد از حل شدن مشکل خود ؛ چیزی را یا پولی را به نیت آن امام به فقیر هدیه می کنی بابت تشکر و قدردانی از آن امام.

و در مسائلی از قبیل اختلاف_شفای بیمار_خلاصی از زندان_پیدا شدن گمشده_طلب فرزند_...می توان استفاده نمود.

وقتی که عریضه خود را به همراه مشکل خود نوشتید آنرا به امامزاده ای که به جد آن امام میرسد و در نزدیکی شما می باشد بیاندازید.

 

عریضه حضرت ابوالفضل العباس(ع)

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ابوالفضل العباس(ع)

من الائمه الذلیله الی المولی الجلیل العزیز الکریم سلام الله علیک یا مولای یا سکینة یا بعاس بن امیر الموٍمنین و ان تقضی حاجتی.....(حاجت خود را بنویسید) و بینی و بین الله ذنوباً قد اثقلت ظهری و متعتی من الرقاد و ذکرم یغلغل احشاوه و قد هربت الی الله عزوجل و علیک یا عباس بن امیرالمومنین و ان تقض حاجتی فی الدنیا و فی الاخرة و ان تعافینی من جمیع العلل بحقک و بحق ابیک و بحق اخوان المعصومین و صلی الله علی محمد و آله اجمعین یا ارحم الراحمین عبد الذلیل فلان بنت فلان یا الله یا الله یا شکیکفی یا الله.

عریضه امام موسی کاظم

بسم الله الرحمن الرحمن

السلام علیک یا موسی بن جعفر(ع)

اللهم انی اسئلک بحق ولیک موسی بن جعفر الا عافیتنی فی جمیع جوار خیر ما ظهر منها و ما بطور و دفعت عنی جمیع الا لام و الاسقام یا جواد یا کریم.

 

و نیز باید طالب ۷ جلد قرآن مجید به مسجد و یا مکان مقدسی هدیه کند و نیز ۷ نذر کرده و به هفت نفر سید سادات موسوی هدیه کند و فردای آنروز یا آنشب را روزه بگیرد.

 

عریضهامام رضا(ع)

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ثامن الائمه(ع)

هذه رقعة عبدک فلان بنت فلان و اقضی حاجتی....(حاجت خود را بنویسید) و بحرمة صاحب الزمان و بحرمت روضة العتبة امام الثامن و الظامن و عزته یا ذالجلال و الاکرام بحق جدک المصطفی و علی المرتضی و فاطمة الزهرا و بحق قاضی حوائج الطالبین و بحرمة صاحب الزمان و صلوات الله علیهم و صلوات و سلام علی سیدنا محمداً و آله اجمعین و بحق ابائک الطاهرین بحرمتک یا ارحم الراحمین یا مجیب الدعوة المضطرین یا الله یا الله یا شکیکفی یا الله

التماس دعا

...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 29 شهريور 1395 ساعت: 11:18